Октомври Сандански

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

термин:20-23.10.2018

Услуга

по лице

цена

х.Пирин 5* - Сандански

Цена на три полупансиони(ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба "Лукс"

1

122€

Услови:


 

1. Дете до 4  години(со двајца возрасни)

бесплатно

2. Дете од 4 до 12 години на дополнително легло

30€

3. Дете од 4 до 12 години на редовно легло


61€

4. Возрасен,сместен во соба на дополнително легло


61€

Вклучено:

1.

Три ноќевања со појадок и вечера(шведска маса)

2.

Користење на фитнес,внатрешен базен џакузи,детски базен и детско катче, парк-градина со голем базен.Користење  на сауна парк:финска сауна,биосауна,парни бањи-калдариум и лакониум,ледена фонтана,и зона за релакс,безжичен интернет, паркинг.

mod_vvisit_counterВкупно вчера524
mod_vvisit_counterВкупно посети1910934

Main Menu