Среда, 07 Септември 2016 12:36

Понуда за 23 Октомври

Written by 
Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

термин:20-23.10.2018

Услуга

по лице

цена

х.Пирин 5* - Сандански

Цена на три полупансиони(ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба "Лукс"

1

122€

Услови:


 

1. Дете до 4  години(со двајца возрасни)

бесплатно

2. Дете од 4 до 12 години на дополнително легло

30€

3. Дете од 4 до 12 години на редовно легло


61€

4. Возрасен,сместен во соба на дополнително легло


61€

Вклучено:

1.

Три ноќевања со појадок и вечера(шведска маса)

2.

Користење на фитнес,внатрешен базен џакузи,детски базен и детско катче, парк-градина со голем базен.Користење  на сауна парк:финска сауна,биосауна,парни бањи-калдариум и лакониум,ледена фонтана,и зона за релакс,безжичен интернет, паркинг.

Прочитано 750 пати Last modified on Понеделник, 24 Септември 2018 07:57

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера234
mod_vvisit_counterВкупно посети1134856

Main Menu