с.Бања 24-ти Мај

 

х.„АКВИЛОН СПА” с.БАЊА

ВЕЛИГДЕН:26-29.04.2019.

тип на сместување

Капацитет

ПАКЕТ 3 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК

1/2 СОБА

2 лица

199.50

СТУДИО

2 лица

225,50

АПАРТМАН(една спална)

3 лица

246,00

АПАРТМАН(две спални)

4 лица

307,00

 

Цените са за соба/студио/апартман, за период:26.04.2019 до 29.04.2019 и вклучуваат:

Ноќевање со појадок;

Користење  на отворен  и затворен  базен  со минерална вода  / 32° – 36 °С /.

парна бања фитнес,сауна со  шок базен.

Wi- Fi во собите и во ресторантот

Паркинг;

Велигденски  ручек на 28.04.2019 по специално мени:

Пролетна салата /зелена салата со домати ,краставици и лимон/

Јагнешко печење со дроб сарма и компири  соте;

Колаач од јаболко и  сладолед;

Велигденски јајца;

Козунак;

Доплата  за празничен ручек:возрасни -15€. Деца од 02-11,99 год 8€

Доплаќање:

Ручек – 6.50

Вечера -  8.50 лв.

дополнително легло за дете 6 – 11.99 г –10.50 € на вечер

дополнително легло возрасен – 15.00€. на вечер

Цените не вклучуваат туристичка такса – 0,30 € по лице на ден се плаќа в хотелот .

mod_vvisit_counterВкупно вчера381
mod_vvisit_counterВкупно посети2191134

Main Menu