Петок, 16 Октомври 2015 16:36

Боровец лето 2018

Written by 
Оценете ја понудата
(0 гласови)

Хотел ЛИОН ****

термин:01.04–30.11 2018

Број на Ноќевања

до 2 ноќевања

3 и повеќе ноќевања

Тип на соба

ВВ

НВ

ВВ

НВ

Двокреветна соба

2+1

23.00

31.00

20.50

28.50

Еднокреветна соба

36.00

44.00

33.50

41.00

Фамилијарна соба

/2+2 или 3 возрасни/

31.00

38.50

28.50

36.00

Апартман /наем/

/4+2 или 5 возрасни/

92.50

108.00

82.00

97.50

Возрасен на доп. легло

16.50

23.00

14.50

21.50

Цените  се по лице на ден и вклучуваат:

-на база ВВ: ноќевање и појадок,

-на база НВ: ноќевање , појадок и вечера

-Користење на базен,фитнес,финска сауна,парна бања,био суна,релакс зона.

Намалувања:

-Деца до 12 г. на редовно легло во двокреветна или фамилијарна  соба користат  50%   попуст  от цената за возрасен  на редовно легло.

-Прво  дете до 12 г. во двокреветна или фамилијарна соба на дополнително легло користи     бесплатни бесплатни   услуги.

-Второ дете до 12 г.во фамилијарна соба–плаќа цена за возрасен на дополнително легло.

Прочитано 13 пати Last modified on Петок, 13 Април 2018 09:10

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера546
mod_vvisit_counterВкупно посети542522

Main Menu