Среда, 19 Април 2017 19:32

Хотел Рила

Written by 
Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

 

термин:01.06-15.10.2017год.

х.РИЛА 4*-БОРОВЕЦ

Ноќевање со доручек /B.B/

Ноќевање со

доручек и вечера /H.B/

СМЕСТУВАЊЕ

СЕДМИЦА

ВИКЕНД

 

СЕДМИЦА

ВИКЕНД

По лице на ден

Недела-Четврток

Петок-Сабота

 

Недела-Четврток

Петок-Сабота

1/2 соба Стандард

24.50

28.50

33.50

37.00

1/1 соба Стандард

36.00

41.00

 

44.00

50.00

УСЛОВИ:

- 1 возрасен со 1 или 2 деца од 2-11,99 се плаќа како 1/1,секое дете доплаќа 3 на B.B,      и 9 на H.B

- 2 возрасни со 1 дете од 2-11,99 во соба,детето е бесплатно

- 3 возрасен на дополнително легло на ден плаќа 6€ на B.B и 18€ на H.B

Цените се по лице на ден на ноќевање со доручек или ноќевање со доручек и вечера и вклучува:користење на базен,wi-fi во фоаје


 


Прочитано 586 пати Last modified on Среда, 23 Август 2017 09:28

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера228
mod_vvisit_counterВкупно посети517785

Main Menu