Разни хотели

Оценете ја понудата
(3 гласови)

 

х.ЛИОН 4*

х.ЛИОН  4*

ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

УСЛУГА

29.12.17

02.01.18

03.01.18

10.01.18

11.01.18

26.01.18

27.01.18

16.02.18

17.02.18

31.03.18

1/2 соба Стандард

H.B

60.50

34.00

31.00

33.00

31.00

дете 04-11,99 на допол.

легло

H.B

21.00

18.50

14.50

17.00

14.50

дете 04-11,99 на редовно

легло

H.B

45.50

27.00

25.00

26.50

25.00

Возрасен на допол.легло

H.B

40.00

31.00

23.00

28.00

23.00

Новогодишна вечера

 

Возрасен- 70

Дете од 04-11,99г.-35

Цената вклучува:Користење на затворен базен,фитнес,превоз до жичара

 

 

 

х.СТРАЖИТЕ 4*

 

ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

УСЛУГА

29.12.17

11.01.18

12.01.18

25.01.18

26.01.18

15.02.18

16.02.18

01.03.18

1/2 соба Стандард

H.B

64.00

46.00

55.00

46.00

деца 02-11,99г.на допол.легло

H.B

бесплатно

бесплатно

бесплатно

бесплатно

дете 02-11,99г на редовно легло

H.B

31.50

23.00

27.50

23.00

Возрасен на допол.легло

H.B

51.00

37.00

43.50

37.00

Новогодишна вечера

Возрасен- 70

Дете од  02-11,99 - 35

Боравишна такса(еднократна)

5по лице /

 

 

х.СПОРТ  4*

 

 

ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

 

УСЛУГА

29.12.17

04.01.18

05.01.18

11.01.18

12.01.18

08.03.18

09.03.18

15.04.18

1/2 соба Стандард

H.B

75.50

67.00 52.50 44.50

деца 02-12.99 на допол.легло

H.B

18.00

17.00 18.00

18.00

дете 02-12.99 на редовно легло

H.B

58.50

51.00 40.50

34.50

Возрасен на допол.легло

H.B

54.00

47.00 37.00

32.00

Новогодишна вечера

Возрасен-80

Дете од 02-12.99 -40

11=10,10=9,7=6 ЗА ПРИСТИГАЊА ОД 23.12.2017 ДО И ПОСЛЕ 16.03.2018

-15% ПОПУСТ ЗА ТЕРМИН ОД 25.02-07.03.18 ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 26.01.18

 

х.ГИНЕС 4*

ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

УСЛУГА

29.12.17

04.01.18

05.01.18

11.01.18

19.01.18

01.03.18

02.03.18

15.04.18

СТУДИО

H.B

67.00

50.00 35.00

35.00

деца 02-11.99 на допол.легло

H.B

14.00

15.00 15.00

15.00

дете 02-11.99 на редовно легло

H.B

51.00

39.00 26.50

26.50

Возрасен на допол.легло

H.B

47.00

36.00 24.50

24.50

АПП (1 спална)

H.B

72.50

54.50 38.50

34.50

1-во дете 02-11.99 на допол.легло

H.B

14.00

15.00 14.00

14.00

2-ро дете 02-11.99 на допол. легло

H.B

14.00

15.00 15.00

15.00

Возрасен на допол.легло

H.B

51.00

39.00 27.00

24.50

АПП-наем

(2 спални) 4 лица

H.B

254.00

191.00 134.50

119.50

Новогодишна вечера

возрасен- 70

дете од 02-11,99 -35

11=10,10=9,7=6 ЗА ПРИСТИГАЊА ДО 22.12.2017 И ПОСЛЕ 09.03.2018

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

х.ОРФЕЈ 4*

ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

УСЛУГА

07.01-31.03.2018

1/2 соба Стандард

H.B

25.00

деца од 05-12,99 на допол. легло

H.B

13.00

дете од 05-12,99 на редовно легло

H.B

15.00

возрасен на доп.легло

H.B

18.00

 

х.РОТМАНС  3*

 

х.РОТМАНС 3*

ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

УСЛУГА

29.12.17-02.01.18

02.01-31.03.18

1/2 СОБА

B.B

25.00

13.00

1/2 СОБА

H.B

/

18.00

 

-Дете до 4,99 год.-бесплатно

-дете од 5-9,99 год.плаќа 50% од цената на возрасен

 

Цената на превоз на релација: Скопје –Банско-Скопје - 40

Цените се изразени во евра за плаќање во денарска противвредност по курс 1еур= 62.00 мкд

mod_vvisit_counterВкупно вчера627
mod_vvisit_counterВкупно посети621086

Main Menu