Хотели со ски пакети

Оценете ја понудата
(7 гласови)

 

 

х.СТРАЖИТЕ  4*

х.СТРАЖИТЕ СУПЕРИОР 4*

Стражите Супериор е  еден  од  најлуксузните  четири  sвездни  хотели  во Банско. Реновиран  е во текот  на  2012 година. Лоциран  е  на  најатрактивно   место  во Банскo на само 200 метри од ски лифтот.Располага со фитнес, сауна, лоби бар,дневен бар,базен,солариум,парна бања, куглана,сопствен паркинг. Искористете ја можноста да бидете дел од комфорот и луксузот на овој  четириsвезден  хотел.

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ

Цена на аранжман: 532 (32.984,00 ден) во 1/2 соба  по лице

Во цената на аранжманот е вклучено:

- 7(седум) полупансиони-доручек и вечер(шведска маса)

- 6(шест)дневна ски карта,

- ски школа, скии,штеки,кондури, школа за сноуборд,сноуборд,превоз до жичара

 

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ

Цена на аранжман: 316 (19.592,00 ден.)во 1/2 соба по лице

Цената е на база 4 полупансиони(доручек,вечера)со вклучено:

-3(три)дневна ски карта,ски учител,скии,штеки,кондури,школа за сноуборд,

- сноуборд

-превоз до жичара

Услови:

- дете до 6,99 год. на дополнително легло користи бесплатни услуги

- дете до 6,99 на редовно легло плаќа 40%

- дете од 7,00-11,99 год. на дополнително легло плаќа 40%

- дете од 7,00-11,99 г на редовно легло плаќа 70%

- дете до 6,99 год.користи ски пакет,освен ски учител

- деца до 11,99 год.користат ски пакет,освен сноуборд и школо за сноуборд

- возрасен на дополнително легло плаќа 100%

- доплата за 1/1 соба 10 € на ден

ТЕРМИНИ: 19-28.12.2017год.

06,13 и од 29.01.2018;  03,10,17,24.02.2018 / 03,10,17,24,31.03.2018год.

 

 

х.ПИРИН 4* и х.БАНСКО 4*

Се едни од најлуксузните  четири sвездни хотели во Банско.Располагаат со      фитнес,сауна,лоби бар,дневен бар,базен,солариум,парна бања,превоз до жичара, сопствен паркинг........

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ

Цена на аранжман: 435 (26.970,00 ден.) во 1/2 соба по лице

Во цената на аранжманот е вклучено:

- 7(седум) полупансиони-доручек и вечер(шведска маса)

- 6(шест)дневна ски карта,

- ски школа, скии,штеки,кондури, школо за сноуборд,сноуборд,превоз до жичара

ЧЕТИРИДНЕВЕН  ПАКЕТ

Цена на аранжман:260 (16.120,00 ден.) во 1/2 соба по лице

Цената е на база 4 полупансиони(доручек,вечера)со вклучено:

-3(три)дневна ски карта,ски учител,скии,штеки,кондури,школа за сноуборд,

- сноуборд

-превоз до жичара

УСЛОВИ:

-дете до 6,99 год. на дополнително легло користи бесплатни услуги

-дете до 6,99 на редовно легло плаќа 40%

-дете од 7,00-11,99 год. на дополнително легло плаќа 40%

-дете од 7,00-11,99 г на редовно легло плаќа 70%

-дете до 6,99 год.користи ски пакет,освен ски учител

-деца до 11,99 год.користат ски пакет,освен сноуборд и  школа  за сноуборд

-доплата за 1/1 соба 10 € на ден

НАПОМЕНА:NO NAME (,х.Пирин или х.Банско)три дена пред почетокот на аранжманот,се потврдува името на хотелот.

ТЕРМИНИ: 19-28.12.2017год.

06,13 и од 29.01.2018;  03,10,17,24.02.2018 / 03,10,17,24,31.03.2018год.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ТЕРМИН:10-17.02.2018 7B.B 300ПО ЛИЦЕ

х.МУРА 3*

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ

Цена на аранжманот:335 (20.770,00 ден.) во 1/2 соба по лицe

Цената е на база 7 ноќевања со појадок со вклучено:

-6(шест)дневна ски карта,ски школа,скии,штеки,кондури,школо за сноуборд

-превоз до жичара

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ

Цена на аранжманот:200 (12.400,00 ден.) во 1/2 соба по лице

Цената е на база 4 ноќевања со појадок со вклучено:

-3(три)дневна ски карта,ски учител,скии,штеки,кондури,сноуборд

-превоз до жичара

УСЛОВИ:

-дете до 6,99 год. на дополнително легло користи бесплатни услуги

-дете до 6,99 на редовно легло плаќа 40%

-дете од 7,00-11,99 год. на дополнително легло плаќа 40%

-дете од 7,00-11,99 г на редовно легло плаќа 70%

-дете до 6,99 год.користи ски пакет,освен ски учител

-деца до 11,99 год.користат ски пакет,освен сноуборд и школа за сноуборд

-доплата за 1/1 соба 10 € на ден

ТЕРМИНИ: 19-28.12.2017год.

06,13 и од 29.01.2018;  03,10,17,24.02.2018/ 03,10,17,24,31.03.2018год

 

 

mod_vvisit_counterВкупно вчера627
mod_vvisit_counterВкупно посети621079

Main Menu