Боровец

Оценете ја понудата
(0 гласови)

Хотел " ЛИОН"Боровец⭐️

 

 

Хотел ЛИОН Боровец

09.05 – 30.11. 2021

Бесплатно сместување на дете до 12 г. на дополнително легло!


до 2 ноќевања

3 и повеќе ноќевање


ВВ

НВ

ВВ

НВ

Двокреветна соба


49,00€

65,00€

44,00€

59,00€

Еднокреветна соба


38,50€

47,00€

36,00€

44,00€

Фамилјарна соба

125,00€

79,50€

56,00€

74,50€

Апартман /наем/

65,00€

113,00€

87,50€

103,00€

Возрасен на доп. легло

20,00€

25,00€

17,00€

23,00€


Цените се по соба за една ноќ во евра и вклучуваат:

- На база В.В: ноќевање со појадок,интернет во заеднички простории, користење  на базен, фитнес, сауна парк - финска сауна и био сауни, парна бања, зона за релаксација, паркинг;

- На база HB: ноќевање со појадок и вечера, интернет во заеднички простории, користење базен, фитнес, сауна парк - финска сауна и био сауни, парна бања, зона  за релаксација,паркинг;

Максимално сместување во фамилијарна  соба е 2 возрасни и 2 деца или 3 возрасни.

Максималното сместување во апартман е 4 возрасни и 2 деца или 5 возрасни.

Деца до 12 години на редовно легло во двокреветна / фамилијарна соба имаат 50% попуст од цената за возрасен на редовно легло.

1-то дете до 12 години во двокреветна или фамилијарна  соба на дополнително легло - бесплатно.

2-то дете до 12 години во фамилијарна  соба – се плаќа цената за возрасен на дополнително легло.

Дополнителни услуги со плаќање: џип-сафари и излет во природа, јавање коњи; масажи и третмани за убавина, сеф на рецепција, перење и пеглање, билијард, пинг-понг.

 

Хотел"БОРОВЕЦ ХИЛС"⭐️⭐️

  

Прочитано 9028 пати
Останата понуда: Банско »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера1926
mod_vvisit_counterВкупно посети1725862

Main Menu