х.Русковец Ресорт Спа

Русковец Хотелски комплекс и СПА-Добриниште

ЦЕНИТЕ СЕ НА ДЕН ЗА АПАРТМАН/ВИЛА ПРИ МИНИМУМ 4 НОЌИ

Специјална промоција 7=6

01.02-28.02.18

Тип  на соби

Ред. Легла

Допо. легло

Дневна соба

Куњски Бокс

Мин

Макс.

BB

HB

АПП "Јуниор Суит" 2+1 до 6г

2

1

ДА

ДА

2

2+1

97

116

Семејна вила

“Комфорт”

4

1

ДА

ДА

4

4+1

143

180

Откажувања на резервација без казна:

14/7 ДЕНА

Минимум престој - 4 ноќи

ДОПЛАТА:

Дете до 5,99 години-Бесплатно сместување

Дете од 6 до 17,99 години- 50% од цената за возрасен на допол.легло

1/1 или 1/1 соба + 1 дете до 5,99 год (само во Jуниор суит)-плаќа 80% од цената на соба

Доплата  за вечера: 12 евра за возрасни,  6 евра за дете 6-12 год.

Второ дете до 6 години. Сместено  во апартман  или вила:10.5€ -за деца од 3 до 6 год.- и 5.5€- за второ детско креветче за  дете  до 3 год.

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

-Бесплатен превоз до ски зона Банско по распоред

-превоз до Ски зона Добриниште со навремена резервација за возрасен цена од 4€ и 2€ за деца над 6год.

-Фитнес,внатрешен минерален базен со температура на вода 30 C,детски минерален базен,користење на СПА центар,бесплатно WI-FI

mod_vvisit_counterВкупно вчера228
mod_vvisit_counterВкупно посети517776

Main Menu