ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

ПАКЕТНА ЦЕНА

термин:термин: 01-05.08.2018

 

Услуга

по лице

цена

I.Петдневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански

Цена на четири полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба лукс


1


168


УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

84

2. Возрасен, сместен во соба на допол.легло

84

3. Доплаќање за вечера на дете од 4 до 12 год. сместено на допол.легло

40

II.Четиридневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански

Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба лукс


1


130


УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

65

2. Возрасен, сместен во соба на допол.легло

65

3. Доплаќање за вечера на дете од 4 до 12 год. сместено на допол.легло

30

 

Вклучено е:

 

1.

Четири/три ноќевања, со појадок и вечера (шведска маса)

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен  со минерална вода, фитнес,

финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,леденафонтана,топли лежалки,релакс соба.

mod_vvisit_counterВкупно вчера609
mod_vvisit_counterВкупно посети589160

Main Menu