Програма

International Jazz Festival Bansko Bulgaria

4 - 11 August 2018

Х. ТАНЕ  4* - БАНСКО

СМЕСТУВАЊЕ :

Вид на сместување

ТЕРМИН:04-11.08.2018

1.

Легло во 1/2 соба –   на база B .В

15

2.

1/1 соба   на база В.В

22

попусти :

1.Дете до 12 години на редовно легло

70 % попуст од цената на редовното легло

2.Возрасен, сместен на дополнително легло

30 % попуст од цената на редовното легло

Вклучено е:

1.

Ноќевање и доручек

2.

Безжичен интернет.

3.

Користење на: фитнес,сауна,парна бања,базен

mod_vvisit_counterВкупно вчера288
mod_vvisit_counterВкупно посети720628

Main Menu