8-ми Декември

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

8-ми ДЕКЕМВРИ

термин: 06-09.12.2019

Услуга

по лице

цена

Четиридневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански.Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба “лукс”

1

145€

УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

72,5€

2. Возрасен, сместен во соба на дополнително легло

72,5€

3. Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.сместено на допол.легло

39€

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Три  ноќевање со појадок и вечера

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,ледена фонтана,топли лежалки,релакс соба.

mod_vvisit_counterВкупно вчера234
mod_vvisit_counterВкупно посети1134835

Main Menu