Добриниште

х.Русковец Ресорт Спа

 

Русковец Хотелски комплекс и СПА-Добриниште

ЦЕНИТЕ СЕ НА ДЕН ЗА АПАРТМАН/ВИЛА ПРИ МИНИМУМ 3 НОЌИ

7=6 СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

01.03-31.03.18

Тип  на сместување

Ред. Легла

Допо. легло

Дневна соба

Куњски Бокс

Мин

Макс.

BB

HB

АПП "Јуниор Суит"

2

1

ДА

ДА

2

2+1

83

103

АПП  Сениор Суит

4

1

ДА

ДА

4

4+1

123

162

Семејна вила  'Комфорт'

4

1

ДА

ДА

4

4+1

138

178

Oткажувања на резервација без пенали:

10

7

Минимум престој - 3 ноќи

ДОПЛАТА:

Дете до 5,99 години-Бесплатно сместување

Дете од 6 до 17,99 години- 50% од цената за возрасен на допол.легло

1/1 или 1/1 соба + 1 дете до 5,99 год (само во Jуниор суит)-плаќа 80% од цената на соба

Доплата  за вечера: 12 евра за возрасни,  6 евра за дете 6-12 год.

Второ дете до 6 години. Сместено  во апартман  или вила:10.5€ -за деца од 3 до 6 год. 5.5€- за второ детско креветче за  дете  до 3 год.

Во цената е вклучено:

-Бесплатен превоз до ски зона Банско по распоред

-превоз до Ски зона Добриниште со навремена резервација за возрасен цена од 4€ и 2€ за деца над 6год.

-Фитнес,внатрешен минерален базен со температура на вода 30 C,детски минерален базен,користење на СПА центар,бесплатно WI-FI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mod_vvisit_counterВкупно вчера539
mod_vvisit_counterВкупно посети529572

Main Menu