Боровец

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

х.ЛИОН 4*-БОРОВЕЦ

 

 

 

Безплатно сместување  на дете до 12 г. на дополнително легло!

11.04.-14.07.

07.09.-30.11.

15.07.-06.09.

Број на ноќевања

до 2 ноќевања

3 и повеќе ноќевања

до 2 ноќевања

3 и повеќе ноќевања

Тип на соба

ВВ

НВ

ВВ

НВ

ВВ

НВ

ВВ

НВ

Двокреветна соба

57

72

49

67

62

77

57

72

Еднокреветна  соба

44

52

41

49

49

57

44

52

Фамилијарна соба

72

88

67

80

77

93

72

88

Апартман/наем/

108

123

98

113

118

134

103

118

Возрасен на доп. легло

21

28

18

26

23

29

201

28

Цените се во евра по соба за ноќевање и вклучуваат:

- на база В.В (ноќевањеи појадок), интернет во заеднички простории, користење на базен,

фитнес, сауна парк - финска сауна и сауна со билки, парна бања, соба  за релаксација,  паркинг;

- на база HB: (ноќевање, појадок и вечера), интернет во заеднички простории, користење на базен,

фитнес, сауна парк - финска сауна и сауна со билки, парна бања, соба за релаксација, паркинг;

Максималното сместување во Семејната соба е 2 возрасни и 2 деца или 3 возрасни.

Максималното сместување во Апартманот е 4 возрасни и 2 деца или 5 возрасни.

Деца до 12 г. на редовно легло во двокреветна/семејна соба имаат 50% попуст од цената

за возрасен на редовно легло.

1-во дете до 12 години во двокреветна или фамилијарна соба на дополнителен кревет - бесплатно.

2 ро дете до 12 години во фамилијарна соба - плаќа цена за возрасен на дополнително легло.

Дополнителни услуги со плаќање:

џип сафари и пикник во природа, јавање; масажи и третмани за убавина, сеф на рецепција,

перење и пеглање, билијард, пинг-понг.

 

Прочитано 332 пати
Останата понуда: « Банско

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера381
mod_vvisit_counterВкупно посети2191094

Main Menu