Златни Песоци

Оценете ја понудата
(7 гласови)

 

ЗЛАТНИ  ПЕСОЦИ

 

х.ШИПКА 3*

 

термини

 

1/2 соба /1 лице /

 

1/1 соба /1 лице /

 

 

ДОПЛАТА:

 • HB(полупансион) за вoзрасни -6 на ден, за деца  од 4 год.–12,99 год.–3 на ден
 • AI inclusive: за вoзрасни -12 на ден,за деца  од 4 год.– 12,99 год.–6 на ден
  • Н.П – Ноќевање со појадок
  • H.B – Ноќевање со појадок и вечера
  • аll inclusive-Се вклучено

 

Попусти  на база Н.П(ноќевање со појадок):

Едно или две деца до 3.99 год. со еден или двајца возрасни во двокреветна соба користат бесплатни услуги

 • Едно дете од 4 год. до 12,99 год. на редовно легло има 50% попуст  од цената аранжманот
 • Едно дете од 4 до 12.99 год.  на дополнително легло со двајца возрасни користи бесплатни услуги
 • Второ дете  од 4 до 12.99 год. со двајца возрасни во двокреветна соба има 50% попуст од цената на аранжманот
 • Две деца со двајца возрасни – едното до 3.99 год. а другото од 4 до 12.99 год. и двете деца користат бесплатни услуги
 • Две деца од 4 до 12.99 год. со еден возрасен – и двете деца имаат по 50% попуст од цената на аранжманот.
 • Возрасен  на дополнително легло има 20% попуст од цената на аранжманот.
 • Две деца до 3.99 год. со еден возрасен во еднокреветна соба користат бесплатни услуги

 

ЕДНОКРАТНА БОРАВИШНА ТАКСА – ВОЗРАСНИ И ДЕЦА

 

ПРЕВОЗ:СКОПЈЕ–З.ПЕСОЦИ-АЛБЕНА-З.ПЕСОЦИ –СКОПЈЕ

 

Цена: возрасни -

деца до 10 год.-

Прочитано 11181 пати
Останата понуда: « Албена Сончев Брег »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера288
mod_vvisit_counterВкупно посети720639

Main Menu