Сончев Брег

Оценете ја понудата
(14 гласови)

 

 

 

СОНЧЕВ БРЕГ


х.ГЛОБУС 4 +*

термин

09.06-06.07.18

18.08-07.09.18

07.07.-17.08.18

од 08.09.18

цена по лице

1/2 соба

45€

52€ 31€

Цените се по лице на ден на база на полупансион доручек и вечера (шведска маса)

Попусти:детe од 2-11,99 год.со двајца возрасни користи бесплатни услуги. Дете од 2-11,99 год.на редовно легло плаќа 50% од цената за возрасен.Возрасен на допол. легло плаќа 80% од цената на аранжманот.Доплата за 1/1 соба 15€ на ден.Доплата за апартман 10€ на ден по лице.

 

х.Феникс 4*

термин

09.06-06.07.18

18.08-07.09.18

07.07-17.08.18

од 08.09.18

цена по лице

1/2 соба

39€

45€ 27€

Цените се по лице на ден на база на полупансион-доручек и вечера (шведска маса)

Попусти:Детe од 2-11,99 год.со двајца возрасни кориси бесплатни услуги.. Дете од 2-11,99 год.на редовно легло плаќа 50% од цената за возрасен.Возрасен на допол. легло плаќа 80% од цената на аранжманот.Доплата за 1/1 соба 15€ на ден.Доплата за апартман 10€ на ден по лице

 

х.Поморие 3*

термин

09.06-06.07.18

18.08-07.09.18

07.07-17.08.18 од 08.09.18

цена по лице

1/2 соба

36€ 42€ 30€

Цените се по лице на ден на база на All inclusive (се вклучено)

Попусти:Детe од 2-11,99 год.со двајца возрасни користи бесплатни услуги. Дете од 2-11,99 год.на редовно легло плаќа 50% од цената за возрасен.Возрасен на допол. легло плаќа 80% од цената на аранжманот.Доплата за 1/1 соба 10 на ден.

БОРАВИШНА ТАКСА - 1€ на ден по лице (важи за сите хотели)

Прочитано 17077 пати
Останата понуда: « Златни Песоци

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера288
mod_vvisit_counterВкупно посети720647

Main Menu