mod_vvisit_counterВкупно вчера1926
mod_vvisit_counterВкупно посети1725873
Еднократна боравишна такса се наплатува за возрасни 5 € за деца 3 €
ПРЕВОЗ:СКОПЈЕ-НЕСЕБАР-СОНЧЕВ БРЕГ-СКОПЈЕ Цена: 50 € - возрасни 35 € - деца до 10 год.
ИНФОРМАЦИЈА И РЕЗЕРВАЦИЈА НА ТЕЛ. 3 135-077,3137-077

Main Menu