Хотел Поморие

Оценете ја понудата
(0 гласови)

ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  3*- СОНЧЕВ БРЕГ


термин

09.06-06.07.19

18.08-07.09.19

07.07-17.08.2019

од 08.09.19

цена по лице

1/2 соба

37,50€

44,00€

30,50€

Цените се по лице на ден на база на All inclusive (се вклучено)

Попусти:

Детe од 2-11,99 год.со двајца возрасни користи бесплатни услуги.

Дете од 2-11,99 год.на редовно легло плаќа 50% од цената за возрасен.

Возрасен на допол. легло плаќа 80% од цената на аранжманот.

Доплата за 1/1 соба 10 € на ден.

БОРАВИШНА ТАКСА - 1€ на ден по лице

 

Прочитано 557 пати
mod_vvisit_counterВкупно вчера660
mod_vvisit_counterВкупно посети753493
Еднократна боравишна такса се наплатува за возрасни 5 € за деца 3 €
ПРЕВОЗ:СКОПЈЕ-НЕСЕБАР-СОНЧЕВ БРЕГ-СКОПЈЕ Цена: 50 € - возрасни 35 € - деца до 10 год.
ИНФОРМАЦИЈА И РЕЗЕРВАЦИЈА НА ТЕЛ. 3 135-077,3137-077

Main Menu