Хотел Калиакра Палас

Оценете ја понудата
(0 гласови)

ХОТЕЛ КАЛИАКРА ПАЛАС4****-ЗЛАТНИ ПЕСОЦИ

 

Хотел

Каликра палас 4*+

Редовни   легла

Допол. Легла

03.05-31.05.

15.09-15.10

01.06-23.06.

01.09-14.09

24.06-14.07

16.08-31.08

Мин.5 ноќи

15.07-15.08.

Мин.5 ноќи

1/2 соба стандард

2

1

41,00 €

54,00 €

69,00 €

80,00 €

Доплата за страничен

поглед   на море

+ 1 €

1/2соба супериор

2

2

43,00 €

56,00 €

71,00 €

82,00 €

Доплата поглед на море

+ 2 €

Доплата за 1/1 соба + 50%.

Хотел

Каликра палас 4*+

Редовни   легла

Допол. Легла

01.05-31.05

15.09-15.10

01.06-23.06

01.09-14.09

24.06-14.07

16.08-31.08

15.07-15.08

Студио

Минимум  4 лица

4

2

38,00 €

52,00 €

66,00 €

76,50 €

Апартман

Минимум 4 лица

2

2

40,00 €

54,00 €

68,00 €

78,50 €

Доплата поглед на море

+ 2 €

Цените се по лице на ден на база на All inclusive (Се вклучено)

Попусти:

-     Дете од 0-1,99 год.бесплатно сместување

-     1-во дете од 2-12,99 год. на дополнително легло со двајца возрасни користи бесплатни услуги.

-     2-ро дете од 2-12,99 год. на дополнително легло со двајца возрасни има -50% попуст од цената за возрасен.

-     Дете од 2-12,99 год. на редовно легло со еден возрасен има-50% попуст од цената за возрасен.

-     еден возрасен и две деца од 2-12,99 год. децата плаќаат по +50% од цената на возрасен

-     Возрасен или дете над 13 год.на дополнително легло имаат -20% попуст од цената на возрасен.

14=12 , 7=6 за пристигнување до 07.06 и после 14.09.2019

 

Прочитано 428 пати
mod_vvisit_counterВкупно вчера932
mod_vvisit_counterВкупно посети843206

Main Menu