Хотел Ројал

Оценете ја понудата
(0 гласови)

ХОТЕЛ РОЈАЛ 4*-ЗЛАТНИ ПЕСОЦИ

 

Хотел

Ројал ****

Редовни   легла

Допол. Легла

07.05-05.06.

15.09-15.10

06.06-23.06.

01.09-14.09

24.06-14.07.

16.08-31.08

15.07-15.08.

1/2 соба стандард

2

2

31,00

37,00

49,00

58,00

1/2соба супериор

(реновирана)

2

2

33.00€

39.00€

51.00€

60.00€

Доплата поглед на море

+ 1 €

Доплата за 1/1 соба

+50%

Цените се по лице на ден на база на All inclusive (Се вклучено)

Попусти:

-     Дете од 0-1,99 год.бесплатно сместување

-     1-во дете од 2-12,99 год. на дополнително легло со двајца возрасни користи бесплатни услуги.

-     2-ро дете од 2-12,99 год. на дополнително легло со двајца возрасни има -50% попуст од цената за возрасен.

-     Дете од 2-12,99 год. на редовно легло со еден возрасен има-50% попуст од цената за возрасен.

-     еден возрасен и две деца од 2-12,99 год. децата плаќаат по +50% од цената на возрасен

-     Возрасен или дете над 13 год.на дополнително легло имаат -20% попуст од цената на возрасен.

Доплати:

- Поглед на море 1 евро на ден по лице

- 1/1 соба + 50% од ценатa на возрасен на редовно легло

За пристигнувања до 12.06.2019 и  после  09.09.2019

14 = 12( 2 ноќевања бесплатни) за престој од 14 и  над 14 ноќевања

7 = 6 (1 ноќевања бесплатно ) за престој од 7 до 13 ноќевања

 

Прочитано 661 пати
mod_vvisit_counterВкупно вчера932
mod_vvisit_counterВкупно посети843209

Main Menu