Празници

 

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

ПАКЕТНА ЦЕНА

термин:11-14.10.2018

 

Услуга

по лице

цена

Четиридневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански.Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба “лукс


1


130


УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

65€

2. Возрасен, сместен во соба на допол.легло

65€

3. Доплаќање за вечера на дете од 4 до 12 год. сместено на допол.легло

30

  

Вклучено е:

 

1.

три ноќевања, со појадок и вечера (шведска маса)

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен  со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,ледена фонтана,топли лежалки,релакс соба.

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

термин:20-23.10.2018

Услуга

по лице

цена

х.Пирин 5* - Сандански

Цена на три полупансиони(ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба "Лукс"

1

122€

Услови:


 

1. Дете до 4  години(со двајца возрасни)

бесплатно

2. Дете од 4 до 12 години на дополнително легло

30€

3. Дете од 4 до 12 години на редовно легло


61€

4. Возрасен,сместен во соба на дополнително легло


61€

Вклучено:

1.

Три ноќевања со појадок и вечера(шведска маса)

2.

Користење на фитнес,внатрешен базен џакузи,детски базен и детско катче, парк-градина со голем базен.Користење  на сауна парк:финска сауна,биосауна,парни бањи-калдариум и лакониум,ледена фонтана,и зона за релакс,безжичен интернет, паркинг.

Парк Хотел Пирин 5*-Сандански

Интерхотел Сандански 4

<< Почеток < Пред 1 2 3 Следно > Крај >>
Страница 3 од 3
mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659599

Main Menu