2-ри Август

Парк Хотел Пирин 5*-Сандански

 

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

ПАКЕТНА ЦЕНА

термин:01-06.08.2017

Услуга

по лице

цена

х.Пирин 5* - Сандански

Цена на пет полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба Лукс

1

190

УСЛОВИ:

Дете од 4 до 12 години на редовно легло

95

Возрасен,сместен во соба на допол.легло

95

Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.сместено на допол.легло

50

ВКЛУЧЕНО:

1.

Пет ноќевања со појадок и вечера

2.

Користење на:надворешен и внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,   ледена фонтана,топли лежалки,релакс соба.

mod_vvisit_counterВкупно вчера1066
mod_vvisit_counterВкупно посети1471503

Main Menu