2-ри Август Сандански

 

 

 

термин: 01 - 04.08.2019

Услуга

по лице

цена

Четвородневен аранжман во х.Пирин 5* Сандански

Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) по лице  во 1/2 соба “лукс”

1

145€

УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

73€

2. Возрасен, сместен во соба на дополнително легло

73€

3. Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.сместено на допол.легло

39€

Вклучено е:

1.

Три ноќевање со појадок и вечера

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,ледена фонтана,топли лежалки,релакс соба.

mod_vvisit_counterВкупно вчера524
mod_vvisit_counterВкупно посети1910931

Main Menu