8-ми Март Сандански

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

8-МИ МАРТ

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН - САНДАНСКИ

06-08.01.2020

Услуга

по лице

цена

Тридневен аранжман во  Парк Хотел ПИРИН - САНДАНСКИ

Цена на два полупансиони(ноќевање со појадок и вечера)по лице  во 1/2 соба “Лукс

1

102

УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

51

2.Возрасен, сместен во соба или  апартман на допол.легло

51

3.Доплата за вечера на дете од  4 до 11,99 год.на допол.легло€ 13

3.Дете до 3,99 год.(доколку користи дополнително легло или бебешко креветче)

11

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Две ноќевање со појадок и вечера-по лице

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен со минерална вода,детски базен,џакузи,фитнес, финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,ледена фонтана, топли лежалки,релакс соба,паркинг,интернет.

 

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* – САНДАНСКИ

 

8-МИ МАРТ

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ  4*-САНДАНСКИ

06-08.03.2020

Услуга

по лице

цена

Тридневен аранжман во Интерхотел  Сандански

Цена по лице за две  ноќевање со појадок  во 1/2 соба лукс

1

77,50

Еднокреветна соба лукс

115,00

УСЛОВИ:

1. Дете до 3,99 год.

Бесплатно

2.Дете од 4-11,99 год. на дополнително легло

24

3.Дете од 12-15.99 год на  дополнително .легло

56

Вклучено е:

1.

Две ноќевање со појадок

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,сауна,,парна бања,детско катче,интернет .

Цена на два полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба лукс
Банер
mod_vvisit_counterВкупно вчера524
mod_vvisit_counterВкупно посети1910912

Main Menu