Сандански 8-ми Декември

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

Услуга

по лице

07-10.12.17

08-10.12.17

х.Пирин 5* - Сандански

1

130

92

УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

65

46

2. Возрасен,сместен во соба на допол.легло

65

46

3. Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год. сместено на допол.легло

30

20

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Две или три ноќевања со појадок и вечера

2.

Користење на:надворешен и внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум, ледена фонтана, топли лежалки, релакс соба.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 1464 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера540
mod_vvisit_counterВкупно посети1509394

Main Menu