Боровец

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

х.ЛИОН 4*

 

термин:07-10.09.2017год.

Број на  ноќевања

до 2 ноќевања

3 и повеќе ноќевања

Тип на соба

ВВ

НВ

ВВ

НВ

Двокреветна  соба /2+1/

23.50

31.00

20.50

28.50

Еднокреветна соба

36.00

44.00

33.50

41.50

Фамилијарна соба

/2+2 или 3 возрасни/

31.00

38.50

28.50

36.00

Апартман /наем/

/4+2 или 5 возрасни/

92.50

108.00

82.50

97.50

Возрасен на доп.легло

16.50

23.50

14.50

21.50


Цените се по лице на ден и вклучуваат:

- на база ВВ: ноќевање , појадок,

- на база НВ: ноќевање , појадок и вечера

Деца до 12 г. на редовно легло во двокреветна или фамилијарна  соба користат 50% попуст  од цената за возрасен  на редовно легло.

Прво  дете до 12 гoд. во двокреветна или фамилијарна соба на допол. легло–бесплатно.

Второ дете до 12 год. во фамилијарна соба – плаќа како за возрасен на допол. легло.

- интернет,користење  на базен,фитнес,сауна парк –финска сауна и био сауна, парна бања, релакс зона, паркинг;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 2084 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659579

Main Menu