Сандански-празници

 

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

ПАКЕТНА ЦЕНА

термин:11-14.10.2018

 

Услуга

по лице

цена

Четиридневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански.Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба “лукс


1


130


УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

65€

2. Возрасен, сместен во соба на допол.легло

65€

3. Доплаќање за вечера на дете од 4 до 12 год. сместено на допол.легло

30

  

Вклучено е:

 

1.

три ноќевања, со појадок и вечера (шведска маса)

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен  со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,ледена фонтана,топли лежалки,релакс соба.

mod_vvisit_counterВкупно вчера381
mod_vvisit_counterВкупно посети2191136

Main Menu