Велинград

 

ВЕЛИГДЕН 2022

ХОТЕЛ РОЈАЛ СПА****-ВЕЛИНГРАД

ПЕРИОД 21-25.04.2022

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

ПАКЕТ 3 НОЌЕВАЊА

ПАКЕТ 4 НОЌЕВАЊА

Докреветна стандард соба за 1 лице


1+0

419

548

Двокреветна стандард соба


2+0

565

734

Двокреветна соба лукс


2+0

616

801

Апартман


2+0

667

869

ВИП апартман


2+0

751

982

Доплата за деца 0-5,99 г.


1

0

0

Доплата  деца 6-11.99г.


1

108

139

Доплата Возрасен и /деца над 12г/


1

182

232

Цените се во евра за 3-4  ноќевања по пакет за двајца во соодветната соба.

Пакетот вклучува:

- Соодветниот број на ноќевања

- Појадок

- Празничен Велигденски ручек на 24.04.2022 год.

- Вечери на шведска маса

- Празнична велигденска вечера на 24 април 2022 година.

-Целодневна детска анимација

СПА ЦЕНТАР: внатрешен базен / 7 на 21 метри / - мин.Вода; внатрешен термален базен - мин.вода; Римски басен - мин.вода; затворен детски базен - мин.вода; надворешен термички базен; надворешен шок базен; внатрешен шок базен; области за релаксација; џакузи; фински сауни; арома сауна; инфрацрвена сауна; солена сауна; панорамска парна бања; арома парна бања; лакониум; -Фитнес

-Паркинг

-WI-FI

Услови и откажувања:

Во рок од 7 дена од датумот на потврда од хотелот потребно е да се уплати 100% од вредноста на пакетот.

Хотелот го задржува правото на промена на цените.

Х.АУРА 3*-ВЕЛИНГРАД

 

 

 

 

 

х.ЕЛБРУС 3* ВЕЛИНГРАД

 

Прочитано 8423 пати
Останата понуда: Сандански »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659555

Main Menu