Велинград

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

Х.АУРА 3*-ВЕЛИНГРАД

термин:24-27.05.2018

Тип на сместување

3 Дневен  пакет

Двокреветна соба

/2 возрасни/

174.50€

Двокреветна соба со помошно легло

/2 возр.+1 дете от 4год. до 12год./

210.50€

Апартман Стандард

/2 возр.+1 дете от 4год. до 12год./

236.00€

Апартамент Голем

/2 возр.+1 дете от 4год. до 12год./

251.50€

Еднокреветна соба

123.00€

 

Цените се за соба/апартман и вклучуваат:

Три ноќевања со појадок и вечера(шведска маса),користење на  минерален базен,  џакузи,сауна,парна бања,фитнес.

Доплата

Второ дете до12 г. во апартман или соба доплаќа 36.00евра за 3 дневен пакет

Дете над 12г. или трет возрасен  во апартман или соба доплаќа 48 евра дневен пакет

Услови за откажување на резервација:

При анулирање на  резервација до 10.05.2018 г. не се плаќаат пенали.

При анулирање на  резервација  до 15.05.2018 г. се наплаќа едно ноќевање

При анулирање на резервацијата 5 дена или помалку пред пристигнување се  наплаќа 100% од цената на  аранжманот

 

 

х.ЕЛБРУС 3* ВЕЛИНГРАД

ТЕРМИН:24-27.05.2018

Tип на сместување

Пакетна

цена

Пакетна

цена

2 ноќевање

3 ноќевања

1/1 соба

82.00 €

123.00€

1/2 соба  / економична / 2 возрасни

102.50€

154.00€

1/2 соба  / стандард/ 2 возрасни

118.00€

174.50€

1/2 соба  / стандард/ 2 возрасни +1 дете до 12 г.

141.00€

210.50€

1/2 соба  / лукс/ 2 возрасни

128.50€

190.00€

1/2 соба  / лукс/ 2 возрасни +1 дете до 12 г.

149.00€

223.00€

Апартман / стандард/ 2 возрасни

151.50€

226.00€

Апартман / стандард/ 2 возрасни +1 дете до 12 г.

159.00€

238.50€

Апартман / стандарт/ 2 возрасни + 2 деца до 12 г.

172.00€

256.50€

Апартман / лукс /  2  возрасни

161.50€

241.00€

Апартман / лукс /  2 возрасни + 1 дете до 12 г.

169.50€

251.50€

Апартман / лукс /  2 взрасни + 2 деца до 12 г.

179.50 €

269.50€

Дете до 4 години

беcплатно

беcплатно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се за соба/апартман и вклучуваат:

2/3 ноќевања со појадок и вечера-шведска маса

Безплатен СПА пакет:Неограничено користење на 3 минерални базени, инфрацрвена сауна,

турска бања,  парна бања. 2 фитнес сали, паркинг, бесплатен интернет .

Услови за откажување на резервација:

При анулирање на резервација до 10.05.2018 г. не се плаќаат пенали.

При анулирање на резервација до 15.05.2018 г. се наплаќа едно ноќевање.

При анулирање на  резервациja 5 (пет) дена или помалку пред пристигнување се наплаќа 100% од цената на аранжманот.

Прочитано 2461 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера996
mod_vvisit_counterВкупно посети694027

Main Menu