Боровец

Оценете ја понудата
(0 гласови)

Хотел " ЛИОН"⭐️

 

термин:24 – 27.05 2018

 

3 ноќевања

Тип на соба

ВВ

НВ

Двокреветна соба

2+1

61.50

85.50

Еднокреветна соба

100.50

123.00

Фамилијарна соба

/2+2 или 3 возрасни/

85.50

108.00

Апартман /наем/

/4+2 или 5 возрасни/

246.00

292.50

Возрасен на доп. легло

43.50

64.50

Цените  се по лице за 3 дена и вклучуваат:

-на база ВВ: ноќевање и појадок,

-на база НВ: ноќевање , појадок и вечера

-Користење на базен,фитнес,финска сауна,парна бања,био суна,релакс зона.

Намалувања:

-Деца до 12 г. на редовно легло во двокреветна или фамилијарна  соба користат 50%   попуст  от цената за возрасен  на редовно легло.

-Прво  дете до 12 г. во двокреветна или фамилијарна соба на дополнително легло             користи бесплатни  услуги.

-Второ дете до 12 г.во фамилијарна соба–плаќа цена за возрасен на дополнително легло

 

 

Хотел"БОРОВЕЦ ХИЛС"⭐️⭐️

 

 

 

 

Во цената е вклучено:

 

користење на внатрешен базен,џакузи,сауна,парна бања,фитнес,паркинг,интернет

 

Дополнителни услови :

Деца до 3,99год.-бесплатно

Дете од 4-11.99год.на допол. легло-60% попуст од цената за возрасен

Дете од 4-11.99год.на редовно легло-40% попуст од цената за возрасен

Возрасен на дополнително легло-30% попуст

 

 

Прочитано 2934 пати
Останата понуда: « Сандански Банско »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера996
mod_vvisit_counterВкупно посети694028

Main Menu