Хотели

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

 

КАСАНДРА ПАЛАС 5*-КРИОПИГИ

 

Хотелот се наоѓа на првиот крак во населбата Криопиги и им нуди на гостите  одлични услуги и удобно сместување во своите комплетно опремени соби.Хотелот е опкружен со големи градини со директен пристап до плажа. Со широк спектар на објекти и активности хотелот Касандра Палас ви нуди незаборавен одмор.Најдобри празници се оние кои ќе ви останат во незаборавни сеќавања.Подгответе го Вашиот пасош, Вашиот одмор започнува во хотел Касандра Палас.

термин: 24-27.05.2018

Услуга

лица

цена

Четвородневен аранжман во х.Касандра палас 5*-Криопиги

Цена на три полупансиони  (ноќевање со појадок и вечера)

во 1/2 соба “лукс”(со поглед на море) за 2 лица

 

2

 

250

 

вклучено е:

 

1.

Три ноќевање со појадок и вечера (шведска маса)

2.

Користење  надворешен  и  внатрешен  базен,фитнес,паркинг,wi-fi

 

* Туристичка такса за престој е 4€ на ден oд соба и се плаќа во хотел.

 

Прочитано 6411 пати Last modified on Петок, 04 Мај 2018 16:29

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659574

Main Menu