Сандански

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

 

термин: 24-27.04.2018

Услуга

по лице

цена

Четвородневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански

Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба лукс

 

1

 

130

 

УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

65

2. Возрасен, сместен во соба или  апартман на допол.легло

65

3. Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.сместено на допол.легло

30

 

Вклучено е:

 

1.

Три ноќевање со појадок и вечера

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,

финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,леденафонтана,

топли лежалки,релакс соба.

 

 

Интерхотел Сандански 4*  2018 год.

 

 

 

 

Цените се по лице и вклучуваат:ноќевање, доручек, користење на затворен и отворен базен со минерална вода,сауна,парна бања,фитнес,паркинг,интернет.

 

1.Kлиентот има право да ја откаже или промени резервацијата до 7 дена пред пристигнувањето без пенали.

2. Клиентот има право да промени име на резервацијата 3 дена пред датата на престигнување без пенали.Промена на име  и термин помалку од 3 дена пред датата на пристигнување, клиентот ја плаќа првата ноќ од направената резервацијата.

3. Откажување или промена на резервацијата помалку од 7 дена пред датата на пристигнување, клиентот ја плаќа првата ноќ од резервацијата.

4. Откажување или промена на резервацијата на денот на пристигнување на клиентот или порано напуштање на хотелот, платената сума не подлежи на враќање на клиентот.

Прочитано 2515 пати
Останата понуда: « Велинград Боровец »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера996
mod_vvisit_counterВкупно посети694050

Main Menu