Ќустендил

Оценете ја понудата
(0 гласови)

ХОТЕЛ СТРИМОН СПА 5*-ЌУСТЕНДИЛ

Реновираниот пет звезден Стримон СПА хотел- Ќустендил ги отвара своите врати.Високиот квалитет на услугите,пријатниот и љубезен персонал и исклучителниот СПА центар го  прави пријатно место за вашиот одмор.Овозможете си заслужено задоволство во петзвездниот Стримон Спа хотел каде традицијата,луксузот и перфектната услуга се сливаат во едно!

 

ТЕРМИН: 24.05 – 27.05.2018

СМЕСТУВАЊЕ

Ноќевање со појадок

1/2 соба „Класик“ (макс. 2 лица)

79.00

1/1 соба „Класик“

132.00

1/2 стаја „Делукс“ (макс.2 + 1)

109.00

1/1 соба „Делукс“

164.50

Цените се за 3 дена по лице и вклучуваат:Ноќевање со доруче,користење на затворен минерален базен,SPA & Wellness /Римска бања,парна бања, финка сауна, релакс зона со топли лежалки,фитнес сала.паркинг и интернет (Wi-Fi)

УСЛОВИ:

-Деца  до 6г. - бесплатно

-Деца од 6 до 14г. сместени на дополнително легло плаќаат 15.00€ на ден

-Дете од 6 до 14г. сместени на редовно легло плаќа како возрасен на редовно легло

-Трет или четврти возрасен сместен на дополнително легло  плаќа 25.50€ на ден

Доплата за HB: 15.50 за возрасен и дете до 14год.-8.00Прочитано 2285 пати
Останата понуда: Велинград »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера996
mod_vvisit_counterВкупно посети694039

Main Menu