Добриниште зима 2018/19

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

Русковец Хотелски комплекс и СПА-Добриниште

ЦЕНИТЕ СЕ НА ДЕН ЗА АПАРТМАН/ВИЛА

01.12-20.12.18

17.02-31.03.19

Минимум 3 ноќи

20.01-16.02.19

Минимум 3 ноќи

21.12-27.12.18  02.01-19.01.19

Минимум 3 ноќи

28.12-01.01.19

Минимум 4 ноќи

Тип  на соби

Ред. Легла

Допол. Легла

B.B

B.B

B.B

B.B

АПП "Јуниор Суит"

2 возрасни

+1дете до 13.99 г.

2

1

63

67

73

106

Вила Комфорт

2возрасни

+1дете до 13.99 г.

2

1

78

82

88

129

АПП  Сениор Суит

4возрасни

+1дете до 13.99 г.

4

1

94

100

109

158

Семејна вила “Комфорт”

4возрасни

+1дете до 13.99 г.

4

2

101

107

115

168

ДОПЛАТА:

Прво дете до 13,99 г. на дополнително легло-Бесплатно сместување

Второ дете до 3.99 год плаќа 5  евра на ден(бебешко креветче)

Дете од 14 до 17,99 години на дополнително легло  плаќа  10 евра на ден

Второ дете од 14-17,99 години (само во семејна вила комфорт)10 евра на ден

Возрасен на дополнително легло(само за семејна вила Комфорт) 50% од цената за возрасен на редовно легло

1/1 или 1/1 соба + 1 дете до 3,99 год (само во Jуниор суит)-плаќа 80% од цената на соба

Доплата  за вечера: 14 евра за возрасни,  7  евра за дете 4-13,99 год.

Во цената е вклучено:

Користење на затворен базен,базен за деца,парна бања,сауна,детски клуб,фитнес  WI-FI

Туристичка такса:0,50 евра на ден по лице (се плаќа на рецепција)

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.12-27.12.2019 И ОД 02.01-16.02.2019

6=5 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12-20.12.2018 И ОД 17.02-31.03.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 2317 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера996
mod_vvisit_counterВкупно посети694030

Main Menu