Боровец

 

ВЕЛИКДЕН и МАJСКИ ПРАЗНИЦИ 2022

Хотел ЛИОН Боровец

ПЕРИОД / ТИП НА СОБА

22.04.-08.05.2022

22.04.-08.05.2022

Цена со појадок и  вечера

Цена со појадок

Двокреветна  Соба

+1 возрасен на доп. легло

77

+29

62

+24

Еднокреветна соба

57

49

Фамилијарна Соба - 2 возрасни

+ 1 доп. легло. + 1 доп. легло

93

+29 +29

80

+24 +24

ОПШТИ УСЛОВИ:

• Посочените цени се во евра по СОБА за ноќевање и вклучува:  ноќевање, појадок, вечера/ноќевање, појадок,

• Гостите на хотелот можат да користат - базен, фитнес , финска сауна, сауна со билки, парна бања, соба  за релаксација; WI-FI;

• Максималното сместување во фамилијарна  соба е 2 возрасни и 2 деца или 3 возрасни.

Попусти за деца:

• Дете до 11,99 на редовен кревет во двокреветна/семејна соба ужива 50% попуст од цената на обичен кревет за возрасен;

• 1-во дете до 11,99 години во двокреветна или семејна соба на дополнителен кревет - бесплатно;

• второ дете од 4 години до 11,99 години во семејна соба - плаќа дополнителен кревет за возрасен;

• Доплата за празничен Велигденски ручек – 24 евра за возрасен; 12 евра за дете;

• Отворен  паркинг Хотел LION Borovets - бесплатно.

• Детско игралиште со аниматор - бесплатно.

Прочитано 275 пати
Останата понуда: « Банско

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659533

Main Menu