Сандански Велигден

 

ПАРК ХОТЕЛ„ПИРИН” ***** -  САНДАНСКИ

ПЕРИОД : 23.05 - 26.05.2019г.

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

Цена за соба на

вечер при

2 ноќевања

Цена за соба на

вечер при

3 ноќевања

1

Двокреветна соба лукс

112,50€

102,50€

2

Еднокреветна соба

87,00€

77,00€

5

Наем на апартман-лукс на база ВВ

/максимално сместување 2 возрасни +1 дете

148,00€

138,50€

1. Цените се по соба и вклучуваат:

- Ноќевање, појадок.

- Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по распоред/  до центар на  градот  и  обратно;

- Користење  на: фитнес,  базен детски базен, џакузи;

- Сауна парк  /финлска сауна, био сауна, парни бањи– калдариум и лакониум, ледена фонтана,   емоционални тушеви,

топли  лежалки  и зона за релакс/;

- Парк-градина со топол надворешен  базен и детско катче;

- Бесплатен детско катче  и Арт центар со дополнителни услуги.

2. Намалување:

- Дете от 0 до 3.99 години се сместува бесплатно.

- Дете от 4 до 11.99 години на дополнително легло во двокреветна соба користи  70 % намалување  од цената на редовното легло

- Дете от 4 до 11.99 години на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба користи 30 % намалување  од цената

на редовното легло

- Дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба користи 50 % намалување  от цената

на редовното легло.

 

 

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*-САНДАНСКИ

ПЕРИОД 24.05-26.05.2019

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

2  НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

3  НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

1/2  соба стандард

170,50€

255,50€

1/1  соба стандард

121,00€

181,50€

1/2  соба лукс

166,00€

278,50€

1/1  соба лукс

131,50€

197,00€

Студио Стандард - 2 возрасни

247,50€

371,00€

Апартман Лукс – 2  возрасни

273,00€

409,50

Фамилијарен апартман – 2 возрасни

355,00€

532,50€

Дете  12.99г-15.99г. на дополнително легло во соба,

студио или апартман

70,00€

105,00€

возрасен на дополнително легло

во студио или апартман

70,00€

105,00€

Услови за деца:

дете от 0 до 3,99 год.

БЕСПЛАТНО

БЕСПЛАТНО

дете от 4 до 11,99 год. на редовно легло  во соба

58,50€

88,00€

дете от 4 до 11,99 год. на дополнително легло  во соба

38,00€

57,00€

дете от 4 до 11,99 год. на дополнително легло

во студио или апартман

17,50€

26,50€

 

 

Цените се за соба /студио/апартман и вклучуваат:

Ноќевање, појадок и вечера

Користење на сауна,парна бања и фитнес,користење на надворешен  базен со минерална вода ,користење на надворешен термален базен со минерална вода ,паркинг,интернет во целиот хотел,користење на сеф на рецепција,детски кат со аниматор

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659582

Main Menu