Отварање на ски сезона Банско 14-16.12.2018

Оценете ја понудата
(2 гласови)

 

 

х.ГИНИС 4*-БАНСКО Отварање на ски сезона

ПО ЛИЦЕ ЗА ДВА ДЕНА

УСЛУГА

14-16.12.2018

СТУДИО

H.B

78.00€

деца 02-11,99 на допол.легло

H.B

30.00€

дете 02-11,99 на редовно легло

H.B

60.00€

Возрасен на допол.легло

H.B

60.00€

АПП (1 спална)

H.B

85.00€

1-во дете 02-11,99г. На допол.легло

H.B

28.00€

2-ро дете 02-11,99г. на допол. легло

H.B

28.00€

Возрасен на допол.легло

H.B

64.00€

АПП-наем (2 спални) 4 лица

H.B

292.00€

Цените се по лице за два дена  на баз полупансион(појадоки вечера)

mod_vvisit_counterВкупно вчера323
mod_vvisit_counterВкупно посети651872

Main Menu