Банско

Оценете ја понудата
(0 гласови)

ХОТЕЛ ОРФЕЈ 4* – БАНСКО

 

термин: 18-21.01.2018

Услуга

по лице

денари

Четвородневен аранжман во х.Орфеј 4* - Банско

Цена на три полупансиони (ноќевање со појадок и вечера)

1

5.600,00

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Три ноќевања со појадок и вечера

2.

Превоз на релација Скопје-Банско-Скопје

3.

Користење на: внатрешен базен, фитнес


Само превоз на релација Скопје-Банско-Скопје-1.800,00 денари

 

Останата понуда: « Сандански

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера183
mod_vvisit_counterВкупно посети495904

Main Menu