Сандански

Оценете ја понудата
(1 глас)

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5* - САНДАНСКИ

19-21.01.2018год.

Услуга

по лице

цена

х.Пирин  5*-Сандански

Цена на 2H.B(ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба

1

92

Услови:

 

 

1. Дете од 4 до 12 години на дополнително легло

20

2.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

 

46

3.Возрасен,сместен во соба на дополнително легло

 

46

Вклучено е:

1.

две ноќевања со појадок и вечера

2.

Безжичен интернет,паркинг,бесплатен превоз/по возен ред /до центар на град и обратно.

3.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

4.

Парк-градина со голем базен, детски базен и детско катче.

5.

Користење на сауна парк:финска сауна,биосауна,парни бањи–калдариум и лакониум,  ледена фонтана, и зона за релакс

 

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*-САНДАНСКИ

термин: 19-21.01.2018год.

Услуга

по лице

цена

Тродневен аранжман во х.Сандански 4*-Сандански

Цена на две ноќевања со појадок во 1/2 соба Стандард+

1

 

64

 

УСЛОВИ:

Дете од 4 до 11,99 години на дополнително легло

20

Возрасен до 15,99год., сместен во соба на допол.легло

46

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Две ноќевањa со појадок

2.

Користење на:надворешен и внатрешен базен со минерална вода,фитнес,сауна,   парна бања паркинг,интернет

XX

Останата понуда: Банско »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659569

Main Menu