Превоз Грција

Оценете ја понудата
(13 гласови)

ПРЕВОЗ НА РЕЛАЦИЈА :СКОПЈЕ-СОЛУН-СКОПЈЕ

Релација

Денови на поаѓање

Време на поаѓање

Цена на билет во еден правец

Цена на повратен билет

СКОПЈЕ-СОЛУН

ВТОРНИК

ЧЕТВРТОК

САБОТА

08.30

1.850,00 ден.

2.770,00 ден.

СОЛУН-СКОПЈЕ

ВТОРНИК

ЧЕТВРТОК

САБОТА

15.30

30

45

Деца до 7 год.

1480,00

2.220,00

 

 

ЛЕТО 2021 – ГРЦИЈА

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ  СЕКОЈА САБОТА

ХАЛКИДИКИ – КАСАНДРА

  • Ø НЕА ПОТИДЕА
  • Ø КАЛИТЕА
  • Ø ПОЛИХРОНО
  • Ø ХАНИОТИ
  • Ø ПЕФКОХОРИ

Цена на билети:

повратен за возрасни 35 €

еден правец за возрасни25 €

повратен за деца од 02-11.99 години  25 €

еден правец за деца 02-11.99 години 20 €

Поаѓање од

Час

Локација

Куманово

05:10

Бензинска Макпетрол

Скопје

05:45

Паркинг пред Х.“ВИП“

Велес

06:15

Бенз.Мак Оил

Кавадарци

07:00

Бул.кај Гранична Полиц.

Неготино

07:15

Бенз.Макпетрол

Граница

08:00

Бенз.Шимов пред Фламинго

Поаѓање од

Час/локално

Пефкохори

15:00

Ханиоти

15:15

Полихроно

15:30

Калитеа

16:00

Неа Потидеа

16:15

 

 

ЛЕТО 2021 – ГРЦИЈА

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ  СЕКОЈА НЕДЕЛА

ПИЕРИА – ПОД ОЛИМП

  • Ø ПАРАЛИА
  • Ø ОЛИМПИК БИЧ
  • Ø ЛЕПТОКАРИА
  • Ø НЕИ ПОРИ

Цена на  билети:

повратен за возрасни 35 €

еден правец за возрасни 25 €

повратен за деца од 02-11.99 години  25 €

еден правец за деца од 02-11,99 години 20

Поаѓање од

Час

Локација

Куманово

04:00

Бензинска Макпетрол

Скопје

04:30

Паркинг пред Х.“ВИП“

Велес

05:10

Бенз.Мак Оил

Кавадарци

05:45

Бул.кај Гранична Полиц.

Неготино

06:00

Бенз.Макпетрол

Граница

07:00

Бенз.Шимов пред Фламинго

Поаѓање од

Час/локално

Неи Пори

15:00

Лептокариа

15:15

Олимпик Бич

15:30

Паралиа

16:00

 

Прочитано 29867 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659596

Main Menu