Превоз Бугарија

Оценете ја понудата
(18 гласови)

 

СКОПЈЕ –СОФИЈА- СКОПЈЕ

релација

Ден на

поаѓање

Час на

поаѓање

од Скопје

Час на

враќање

од Софија

цени во денари

Билет во еден правец

Повратен билет

Скопје-Софија

Секој ден

7:00,17:30

7:00,17:30

1.600,00

2.770,00

 

Прочитано 20800 пати
Останата понуда: Превоз Црна Гора »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера671
mod_vvisit_counterВкупно посети1659614

Main Menu