Превоз Црна Гора

Оценете ја понудата
(2 гласови)

 

 

СКОПЈЕ-СУТО МОРЕ-БУДВА-ТИВАТ-ХЕРЦЕГ НОВИ

 

Релација

Денови на поаѓање

Час на поаѓање

Час на враќање

цена во денари

Еден правец

повратна

 

Скопје-Подгорица


ПОН,СРЕД,ПЕТ,НЕД

21.00

20.00

1.410,00

2.530,00

 

Скопје-С.Море

 

ПОН,СРЕД,ПЕТ,НЕД

21.00

18.45

1.650,00

2.550,00

 

Скопје-Будва

 

ПОН,СРЕД,ПЕТ,НЕД

21.00

18.30

1.650,00

2.550,00

 

Скопје-Тиват

 

ПОН,СРЕД,ПЕТ,НЕД

21.00

17.45

1.910,00

3.150,00

Скопје-Х.Нови

 

ПОН,СРЕД,ПЕТ,НЕД

 

21.00

17.00

1.910,00

3.150,00

 

Попуст:

Деца од 2-10 год. - 30% попуст

 

Превозник:

Руле турс - Понеделник,Среда,Петок и Недела

 

Поаѓање од Скопје - Меѓуградска Автобуска станица / перон 6 /

 

 

Прочитано 6112 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера266
mod_vvisit_counterВкупно посети557757

Main Menu