х.Панорама 3*

Оценете ја понудата
(1 глас)

 

х.ПАНОРАМА  3* - САНДАНСКИ 2017

 

 

термин: 01.06-01.12.2017 год.

Тип на сместување

ноќевање со појадок

ноќевање со      појадок и вечера

Двокреветна соба

19.00

25.00

Еднокреветна соба

28.50

35.50

Трокреветна соба/1 лице/

17.00

23.00

Апартман / 2 лица /

56.00

76.00

 

Цените се по лице на ден на база ноќевање со појадок или вечера.

За сместување  на 3 и 4 лице во апартман се доплаќа:

- на ноќевање со појадок возрасен плаќа 10.50 на ден,или со појадок и вечера плаќа 15.50

- дете од 04-11,99год.– 5.50 на ден,или со појадок и вечера плаќа 8.00

Доплата за сместување на дополнително легло:

- Деца од 4 до 11,99 г. на редовно легло плаќаат–70% од цената за возрасен во соба

- прво дете до 3,99 г. користи бесплатни услуги,второ дете плаќа 30% од цената на редовно легло

- возрасен плаќа 75% на дополнително легло

Во цената на ноќевањата  е вклученo: Користење на откриен базен со минерална вода(летен период), фитнес, сауна, безжичен интернет, паркинг, детски кат

 

ГОРЕНАВЕДЕНИТЕ ЦЕНИ НЕ ВАЖАТ ЗА НАЦИОНАЛНИ И ОФИЦИЈАЛНИ ПРАЗНИЦИ НА Р.БУГАРИЈА

 

Пакети „Лeто 2017”

 

термин:01.06 – 01.10.2017 год.

 

Пакет „5 ноќевања

Тип на соба

СМЕСТУВАЊЕ

ЦЕНИ

1/1 SGL

Еднокреветна соба

157

1/2 DBL

Двокреветна соба / 2 возрасни /

229

1/2 DBL

Двокреветна соба /1 возр. и 1 дете од 5 до 11.99/

195

1/2 DBL

Двокреветна соба со доп.легло/2 возр.и 1 дете од 5 до 11.99/

263

1/3 TRL

Трокреветна соба / 3 возрасни/

307

1/3 TRL

Трокреветна соба/2 возр. и 1 дете од 5 до 11.99г./

279

АРР

Апартман /2 возрасни/

307

 

За сместување на 3 и 4 лице во апартман се доплаќа:

- Возрасен – 86€ / ноќевање, појадок  и вечера/

- Дете од 5 до 11,99г. – 43€ /ноќевање,појадок и вечера/

- Деца од 0 до 4,99 години се сместуваат  бесплатно.

(по желба за појадок и вечера се доплаќа 6€ на ден)


Цените се за соба/апп и вклучуваат: 5 ноќевања со појадок и вечера, отворен

минерален базен (летен период), паркинг, фитнес, бесплатен достап до безжичен

интернет, детски кат

- Соодветниот тип на сместување вклучува и 1 арома бања за секој возрасен за целиот престој

 

Пакет „7 ноќевања

Тип на соба

СМЕСТУВАЊЕ

цени

1/1 SGL

Еднокреветна соба

195

1/2 DBL

Двокреветна соба   / 2 возрасни /

285

1/2 DBL

Двокреветна соба /1 возр. и 1 дете од 5 до 11.99/

241

1/2 DBL+1

Двокреветна соба со доп.легло/2 возр. и 1 дете од 5 до 11.99/

326

1/3 TRL

Трокреветна соба  / 3 возрасни/

382

1/3 TRL

Трокреветна соба /2 возр.и 1 дете од 5 до 11.99/

347

АРР

Апартман /2 возрасни/

382

За сместување на 3 и 4 лице во апартман се доплаќа:

- Возрасен – 100€ / ноќевање, појадок и вечера/

- Дете од 5 до 11,99 – 50€ / ноќевање, појадок  и вечера/

- Деца од 0 до 4,99 години се сместуваат - бесплатно

(по желба за појадок и вечера се доплаќа 6 на ден)


Цените се за соба/апп и вклучуваат: 7 ноќевања со појадок и вечера, отворен минерален базен (летен период), паркинг, фитнес,безплатен достап дo безжичен интернет, детски кат

- Соодветниот тип на сместување  вклучува и 1 арома бања за секој  возрасен за целиот престој

 

Пакет „10 Ноќевања

тип на соба

СМЕСТУВАЊЕ

ЦЕНИ

1/1 SGL

Еднокреветна соба

245

1/2 DBL

Двокреветна соба / 2 возрасни /

356

1/2 DBL

Двокреветна соба /1 возр. и 1 дете од 5 до 11.99/

303

1/2 DBL+1

Двокреветна соба со доп.легло /2 возр. и 1 дете од 5 до 11.99/

409

1/3 TRL

Трокреветна соба / 3 возрасни/

478

1/3 TRL

Трокреветна соба /2 возр. и 1 дете од 5 до 11.99/

434

АРР

Апартман /2 возрасни/

478

 

За сместување на 3 и 4 лице во апартман се доплаќа:

- Возрасен – 133€ / ноќевање, појадок  и вечера/

- Дете од 5 до 11,99г. – 67€ / ноќевање, појадок  и вечера/

- Деца от 0 до 4,99 години се сместуваат  безплатно.

(по желба за појадок и вечера доплаќаат 6 € на ден)


Цените се за соба/апп и вклучуваат: 10 ноќевања со појадок и вечера, отворен минерален базен (летен период), паркинг, фитнес,бесплатен достап дo безжичен интернет, детски кат.

- Соодветниот тип на сместување  вклучува и 1 арома бања за секој  возрасен за целиот престој

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Прочитано 3911 пати
Останата понуда: « Интерхотел Сандански 4

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

Банер
Банер
mod_vvisit_counterВкупно вчера228
mod_vvisit_counterВкупно посети517792

Main Menu