Интерхотел Сандански 4

Оценете ја понудата
(19 гласови)

Интерхотел Сандански 4*  2017 год.


Тип на сместување:

ниска сезона

недела-четврток

01.02-31.03.17

01.06-31.08.17

08.01-31.01.18

ниска сезона

петок–сабота

01.02-31.03.17

01.06-31.08.17

08.01-31.01.18

висока сезона

неделачетвртоk

01.04-31.05.17

01.09-31.12.17

01.01-07.01.18

висока сезона

петоксабота

01.04-31.05.17

01.09-31.12.17

01.01-07.01.18

Легло во 1/2 соба Стандард +B.B

27,00

32,00

29,50

34,50

Еднокреветна соба Стандард+B.B

45,00

52,00

47,00

55,00

Легло во 1/2 соба “Лукс” B.B

32,50

38,50

33,50

39,50

Еднокреветна соба “Лукс” B.B

49,00

59,00

52,00

62,00

Студио Стандард(две лица)B.B

89,00

99,00

96,00

114,00

Апартман Лукс (две лица) B.B

101,00

114,00

109,00

128,00

-дете /4-11,99г/ на редовно легло во соба со еден возрасен

20,50

20,50

20,50

20,50

дете /4-11,99г/ на доп.легло во соба со двајца возрасни

10,00

10,00

10,00

10,00

возрасен на допол. легло во соба  (12 -15,99 год)

23,00

23,00

22,00

22,00


Цените се по лице и вклучуваат:
ноќевање со доручек, користење на затворен и отворен базен со минерална вода,сауна,парна бања,фитнес,
паркинг,интернет.

 

7+ НОЌЕВАЊА

/ цените се по лице,ноќевање со појадок /

Tип на сместување

ВИСОКА СЕЗОНА
01.04-31.05.2017
01.09.2017 - 07.01.2018

НИСКА СЕЗОНА
01.02-31.03.2017
01.06-31.08.2017
08.01-31.01.2018

1.Легло во 1/2 соба Стандард +

28,00

25,50

2.Еднокреветна соба Стандард+

44,00

43,00

3.Легло во 1/2 соба “Лукс”

32,00

30,50

4.Еднокреветна соба “Лукс”

49,00

48,00

5.Студио Стандард (две лица)

91,00

85,00

6.Апартман Лукс (две лица)

103,00

97,00

-редовно легло дете 4-11,99 г

19,00

20,00

-доп.легло-дете 4-11,99 г

10,00

10,00

-возрасен на доп.легло/12-15,99г/

22,00

22,50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Прочитано 19798 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

Банер
Банер
mod_vvisit_counterВкупно вчера183
mod_vvisit_counterВкупно посети495902

Main Menu