ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*

Оценете ја понудата
(43 гласови)

 

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

ПАКЕТ "МАКЕДОНИЈА - 2017 "

Вид на сместување

Петoк - Сaбота

освен за период на национални празници

Недела- Четврток

освен за период на национални празници

1.

Легло во 1/2 соба–лукс на база/ НВ /

46 EUR

38 EUR

2.

1/1 соба - лукс  на база/ НВ /

61 EUR

58 EUR

3.

Наем /апартман-Лукс/ на база HB

/максимум 3 лица или 2+1 /

138 EUR

138 EUR

4.

ПАКЕТНА ЦЕНА  ЗА  7 H.B

266 EUR

ПОПУСТИ :

1. Дете до 4  години

Бесплатно сместување на база ВВ

2. Дете од 4 до 12 години на допол.легло

Бесплатно сместување на база ВВ

3.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

50% попуст од цената на редовното легло

4.Возрасен,сместен во соба или апартман на дополнително легло

50 % попуст од цената на редовното легло

5.Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.на дополнително легло

10 евра на ден

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Ноќевање, доручек, вечера

2.

Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.

3.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

4.

Парк-градина со голем минерален базен, детски базен и детско катче.

5.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ - БЕСПЛАТНО

ГОРЕ НАВЕДЕНИТЕ ЦЕНИ НЕ ВАЖАТ ЗА :

Национални и религиозни празници на Р.Бугарија

 

 

 

Прочитано 23522 пати
Останата понуда: Интерхотел Сандански 4 »

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

Банер
Банер
mod_vvisit_counterВкупно вчера228
mod_vvisit_counterВкупно посети517791

Main Menu