ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*-САНДАНСКИ

 

Услуга

по лице

цена

х.Пирин 5* - Сандански

Цена на три полупансиони(ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба Лукс

1

130

УСЛОВИ:

Дете од 4 до 12 години на редовно легло

65

Возрасен,сместен во соба на допол.легло

65

Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.сместено на допол.легло

30

ВКЛУЧЕНО:

1.

Три ноќевања со појадок и вечера

2.

Користење на:надворешен и внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,   ледена фонтана,топли лежалки,релакс соба.

mod_vvisit_counterВкупно вчера524
mod_vvisit_counterВкупно посети1910941

Main Menu