Велинград 2015

 

В Е Л И Н Г Р А Д  2015

 

х.ВЕЛИНА 4*

www.velinahotel.com

Сместување

термин:

01.09-31.10.15

термин:

15.09-20.12.15

/минимум 5 ноќи/

Соба “Велина ”приземје

без тераса со туш-кабина

 

 

 • Двокреветна (за две лица)

52

52

 • еднокреветна (едно лице)

47

47

Соба “Велина +приземје

без тераса сo туш-кабина

 

 

 

 

 • Двокреветна (за две лица)

57

52

 • Еднокреветна (едно лице)

52

47

 • дополнително  легло

16

16

 • дете од 2 до 12 год.

11

11

Соба “Велина Стандард”

 

 

 • Двокреветна(за двајца)

72

52

 • Еднокреветна  (едно лице)

67

47

Сoба “Велина лукс”

 

 

 • Двокреветна соба(за двајца)

77

52

 • Еднокреветна (едно лице)

72

47

 • дополнително  легло

23

16

 • дете од 2 до 12 год.

16

11

Апартмани

 • Панорама - за двајца

129

77

 • Стандард - за двајца

118

77

 • Лукс - за двајца

124

77

 • Фамилијарен апартман/за 4лица/

108

77

 • дополнително легло

24

16

 • Дете од 2-12 год.

16

11

 • Фамилијарен лукс/со две спални/4 лица

154

103

 • дополнително  легло-дете од 2-12год.

16

16

Посочените цени вклучуваат:ноќевање со појадок, користење  на отворен  и затворен базен, фитнес сала, парна бања,џакузи, сауна, ледена соба,лежалки, интернет,паркинг.

 

 

Национални и официјални празници на Р.Бугарија

 

Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR = 62,00 MKD)

mod_vvisit_counterВкупно вчера539
mod_vvisit_counterВкупно посети529578

Main Menu