Ќустендил

Оценете ја понудата
(0 гласови)

ХОТЕЛ СТРИМОН СПА 5*-ЌУСТЕНДИЛ

Реновираниот пет звезден Стримон СПА хотел- Ќустендил ги отвара своите врати.Високиот квалитет на услугите,пријатниот и љубезен персонал и исклучителниот СПА центар го  прави пријатно место за вашиот одмор.Овозможете си заслужено задоволство во петзвездниот Стримон Спа хотел каде традицијата,луксузот и перфектната услуга се сливаат во едно!

Цените важат за период:01.03-30.11.2022

СМЕСТУВАЊЕ

недела-

четврток

петок-

сабота

1/1 соба делукс

(макс 1)

107,50

133,00

1/2 соба делукс

(макс. 2+1)

153,50

174.00

1/2 соба  мансард

(макс. 2 лице)

153.50

174.00

студио егзекутив(макс.2+1)

179.00

205.00

мезонет..делукс(макс.2)


179.00

205.00

Aпп фамилијарен

(мин.4) (макс.4+2)

251.00

287.00

Цените се на ден за соба/студио/мезонет/АПП и вклучуваат:

Ноќевање со појадок и вечера ,користење на затворен минерален базен,SPA & Wellness /Римска бања,парна бања, финска сауна, релакс зона со топли лежалки,фитнес сала.паркинг и интернет (Wi-Fi).Детско катче.

 

УСЛОВИ:

-деца до 6 год.- на дополнително легло користат бесплатни услуги(појадок и вечета)

-деца од 6-14 год. на дополнително легло плаќаат 28.50€ на ден(ноќевање,појадок и вечера)

-дете од 6 до 14 год.на редовно легло плаќа како возрасен на редовно легло.

-возрасен на дополнително легло плаќа 44.00€ на ден

Туристичка такса   0,36 € на ден по лице

 

Цените важат за период:01.03-30.11.2022

Тип на соба

СПА викенд  пакет   2 ноќевања со  појадок и вечера

Петок-сабота

Плати 2 користи 3 ноќевања со појадок и вечера во работни денови

1/2 соба Делукс  2 возрасни

278€

304€

1/2 соба делукс   2 возрасни и дете  6-13.99г  на допол. легло

323€

359€

1/2соба  делукс 2 возрасни +1 возрасен на допол. легло

348€

390€

Егзекутив сјуит или мезонет делукс 2 возрасни

327€

354€

Фамилијарен апартман двајца возрасни со 2 деца 6-13.99г

458€

496€

Деца до 6г бесплатно на дополнително легло со двајца возрасни

Цените се за соба и вклучуваат:

– 2/3 ноќевања со појадок и вечера на база шведска маса

-користење на СПА центар(солен покриен минерален базен, римска бања, финска сауна,

-инфрацрвена сауна, парна бања, ладен базен, релакс зона со лежалки)

-фитнес сала

-паркинг

-интернет

Прочитано 8130 пати
mod_vvisit_counterВкупно вчера381
mod_vvisit_counterВкупно посети2191135

Main Menu