с.Бања

 

Хотел СПРИНГС Медикал&Спа

ЦЕНИ ЗА ПЕРИОД:

20.12.2019-30.12.2019

30.12.2019-02.01.2020

02.01.2020-05.01.2020

Тип на соба

20.12.2019 - 30.12.2020

02.01.2020 - 04.01.2020

30.12.2019-01.01.2020

капацитет

По соба на ден

за две лица

По соба на ден

за две лица

1/2 соба комфорт

2+1

177,00€

249,00€

1/2 соба егзкутив

2+2

186,00€

258,00€

Алпин студио

2+2

207,00€

278,50€

Јуниор сјуит

2+2

222,00€

292,50€

Алпин апартман

2+3

257,50€

328,00€

Вила (три соби)

6+3

530,00€

744,00€

Новогодишна вечера (за лица над 12 год.)-100€

Новогодишна вечера за деца(6-11.99)-40€

Дете од 0-5,99 год. на редовно легло

бесплатно

Дете од 0-5,99 год. на дополнително легло

бесплатно

Дете од 6-11,99 год. на редовно легло

-25% попуст од цената по лице

Дете од 6-11,99 год. на прво дополнително легло

31€

Дете од 6-11,99 год. на второ дополнително легло

21€

Возрасен на прво дополнително легло

41€

Возрасен на второ дополнително легло

31€

Минимум престој  3 ноќи

4  ноќевања-8% попуст(не важи за период 31.12.2019-02.01.2020)

5+ноќевања-12% попуст(не важи за период 31.12.2019-02.01.2020)


 

ХОТЕЛ СПРИНГС МЕДИКАЛ СПА 4*– С. БАЊА

05.01-17.12.2020

период

Денови на

престој

1/2 соба комфорт

(2+1)

1/2соба

егзекутив (2+1)

Алпин студио

(2+2)

Јуниор

сјуит

(2+2)

Алпин Апартман

(2+3)

05.01-07.03.2020

Недела-четврток

60€

63€

70€

78€

86€

Петок и сабота

73

76

83

91

98

08.03-30.07.2020

Недела-четврток

53

55

63

70

78€

Петок и сабота

63

66

73

80

88

31.07-07.09.2020

Недела-четврток

60

63

70

78

86

Петок и сабота

73€

76

83

91

98

08.09-17.12.2020

Недела-четврток

53

55

63

70

78

Петок и сабота

63

66

73

80

88

Цените се ден по лице и вклучуваат :

- Ноќевање со појадок и вечера

- Користење на: внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања,ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес, Интернет, паркинг

Намалувања :

Пакет 1 - 15% попуст за минимум престој од 5 и повеќе ноќевања

Пакет 2.  - 10% попуст за минимум престој од 3 или 4 ноќевања

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

Дополнителни услови :

- За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица

- Дете до 5.99 год. на редовно легло користи бесплатни услуги

- Дете до 5,99 год.на допонително легло користи бесплатни услуги

- Дете од 6-11.99 год. на прво дополнително легло – доплаќа 31€ на ден

- Дете од 6-11.99 год. на второ дополнително легло – доплаќа 21€ на ден

- Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен

- Возрасен на прво дополнително легло - доплаќа 41€ на ден

- Возрасен на второ дополнително легло - доплаќа 31€ на ден

Прочитано 2531 пати
Останата понуда: « Велинград

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера1199
mod_vvisit_counterВкупно посети980576

Main Menu