Print this page

с.Бања

Оценете ја понудата
(0 гласови)

 

.

Main Menu

 

 


ХОТЕЛ СПРИНГС МЕДИКАЛ&СПА****+ – С. БАЊА

02.01-22.12.2022

период

Денови на

престој

соба комфорт

(2+1)

соба

егзекутив

(2+2)

Алпин студио

(2+2)

Јуниор

сјуит

(2+2)

Алпин Апартман

(2+3)

02.01-05.03.2021

Недела-четврток

63€

69€

74€

81€

94€

Петок и сабота

76€

83€

86€

94€

107€

06.03-28.07.2021

Недела-четврток

56€

62€

66€

74€

86€

Петок и сабота

66€

72€

76€

84€

97€

29.07-05.09.2021

Недела-четврток

63€

69€

74€

81€

94€

Петок и сабота

76€

83€

86€

94€

107€

06.09-23.12.2021

Недела-четврток

56€

62€

66€

74€

86€

Петок и сабота

66€

72€

76€

84€

97€

Цените се ден по лице и вклучуваат :

- Ноќевање со појадок и вечера

- Користење на: внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања,ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес, Интернет, паркинг

Намалувања :

Пакет 1 - 15% попуст за минимум престој од 5 и повеќе ноќевања

Пакет 2.  - 10% попуст за минимум престој од 3 или 4 ноќевања

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

Дополнителни услови :

- За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица

- Дете до 5.99 год. на редовно легло користи бесплатни услуги

-Дете до 5,99 год.на допонително легло користи бесплатни услуги

- Дете од 6-11.99 год. на прво дополнително легло – доплаќа 32€ на ден

- Дете од 6-11.99 год. на второ дополнително легло – доплаќа 22€ на ден

- Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен

- Возрасен на прво дополнително легло - доплаќа 43€ на ден

- Возрасен на второ дополнително легло - доплаќа 32€ на ден

Прочитано 3702 пати

Main Menu