Албена

 

 

СПА ВИКЕНД

ФЛАМИНГО ГРАНД ХОТЕЛ И СПА 5*

Пакетна цена:

113 по лице во 1/2 соба

Цена за 1/1 соба 152€

 

Цените вклучуваат :

 Две ноќевања на база појадок  и вечеря.

 Користење на фитнес и покриен  базен, каскаден хидромасажен туш, сауна, парна бања, калдариум, ледена фонтана, зона за одмор во СПА ЕЛЕМЕНТС,пинг-понг, сала за скуош (со предхоодна  резервација  на рецепција);

 По избор една от следните процедури:

 Подхранувачка  хидратирачка маска за лице 15 мин. или

 Луксузна хидромасажна бања со евкалиптова сол 20 мин.

 20% попуст  од сите процедури во СПА ЕЛЕМЕНТС;

 цените важат од 1 октомври 2018 г. до 1 декември 2018

 

Дополнителни услуги:

 Безплатен Wi-Fi интернет во заедничките  делови  на хотелот.

 Можност на дополнителни активности во комплексот- екскурзии, СПА програми, мини голф, тенис во сала, кошарка, одбојка, футбал,јавање на коњи, бриџ клуб, биљар, наем на велосипеди (вкл. електрични);

Попусти:

 Дете от 0 до 1,99  години се сместува  безплатно.

 Дете от 2 до 11.99  на допплнително легло во двокреветна соба  со двајца возрасни, користи безплатни услуги   Двајца возрасни,  со две деца од 2 до 11.99 години, (првото дете е  безплатно, а второто плаќа 30 % от цената.

 Еден возрасен во соба  со едно дете од 2 до 12 години, плаќа како за еднокреветна соба .

 Еден возрасен во соба ,со две деца од 2 до 12 години, плаќа цена како за едно креветна соба ,првото дете е беспалтно  , а второто плаќа  30 % от цената за  еднокреветна соба .

  3-ти возрасен во  студио плаќа  80 % от цената .

 

  • соба,дветедецаплаќаат по 35 % одценатазавозрасен.

Цена: возрасни - 63

децадо 10 год.- 47€

Скопје –Варна -З.Песоци –Кранево -Албена – 20,00часот

термининатргнување

05.07,  10.07,  15.07,  20.07,  25.07,  30.07.2018

05.08,  10.08,  15.08,  20.08,  25.08,  30.08.2018

Албена-Кранево -З.Песоци-Варна -Скопје -17,00(локалновреме)

термининавраќање

06.07,  11.07,  16.07,   21.07,  26.07,  31.07.2018

06.08,  11.08,  16.08,   21.08,  26.08,   31.08.2018

Прочитано 120 пати

Оставете коментар

Полињата означени со (*) се задолжителни.

mod_vvisit_counterВкупно вчера165
mod_vvisit_counterВкупно посети677523

Main Menu